Ponuka diel

Adam Šakový – Clay 3

1 100

2021 | Olej a akryl na plátne | 50 × 40 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 600 €

Andrea Bartošová – Golden Hermes

1 200

2021 | Akryl na plátne | 80 × 60 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 700 €

Andrea Bartošová – Selene

1 200

Hodnota diela: 1 700 €

Andrej Augustín – Eva

200

2019 | maľovaný keramický tanier | ⌀ 34 cm
Hodnota diela: 300 €

Denisa Slavkovská – A bit

1 300

2021 | Akryl na plátne | 85 × 95 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 500 €

Ester Sabik – Fragile Body

400

2017 | analógová fotografia, Fine Art Print, rámované | 43,5 × 43,5 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 800 €

Fero Guldan – Stela I.

100

2018 | patinová autorská asambláž | 18 x 18 x 10 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 200 €

Igor Ondruš – Malá Salma

700

2006 – 2021 | olej na plátne | 75 × 59 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 000 €

Ján Hrčka – Nočný motýľ

1 000

2019 | Kombinovaná technika na plátne | 50 × 70 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 100 €

Ján Vasilko – Súčiastka 5

2 500

2008 | Akryl na plátne | 140 × 100 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 000 €

Jana Farmanová – Bez názvu

3 300

2017 | Olej na plátne | 60 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 400 €

Jana Farmanová – Stretnutie (zo 17. storočia)

2 300

2022 | Olej na plátne | 50 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 2 800 €

Jarmila Sabová Džuppová – Šípka čiluje

2 704

2023 | Olej a pastel na sololite | 103,5 × 139,5 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 2 904 €

Kata Sedlak – Twins

350

2014 | fotografia, digitálna tlač | prvý výtlačok | 100 x 150 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 500 €

Katarína Janečková Walshe – TX

800

2017 | linoryt a tuš na papieri, rámované | 35,5 × 28 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 1 200 €

Lucia Fabová – Be Water / Buď voda

400

2020 | maľba, akryl na 3D plátne | 35 x 40 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 650 €

Lucia Fabová – PHEROMONES/ Jedinečný osobný parfém, n.11

150

2021 | akryl na plátne, autorská technika, rámované | 30 × 21 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 250 €

Marek Ormandík – Mikuláš ratuje trpaslíka

3 333

2022 | Akryl na plátne | 100 × 90 cm | Signovanie vpravo dole a vzadu
Hodnota diela: 4 444 €

Marius Bartoň – Letní ľudia

600

2020 | Fine Art Photography vyhotovená na ILFORD GALERIE Prestige 220 gsm | 60 x 80 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1.500 €

Martin Derner – OMG – Z cyklu: Typografia

800

2019 | Objektová koláž, knižný papier na dreve | 3× 33,5 × 13 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 500 €

Martin Derner – Skica VI.

800

2021 | Akryl na dreve | 79 × 55,5 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 000 €

Martin Ševčovič – SONDA

300

2019 | tlač z výšky (akvatinta, mezzotinta, suchá ihla, lept a autorskými technikami) E.A. | 100 x 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 500 €

Martin Ševčovič – Z cyklu: Explikujú Interpretáciu

250

2021 | tlač z výšky (autorská technika) E.A., rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 400 €

250

Hodnota diela: 400 €

Matej Fabian – Slovak Gothic

700

2015 | farebný linoryt na papieri 4/9 | 70 x 100 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 900 €

Michal Czinege – Last Glimpse of Sun

520

2019 | olej na plátne | 45 × 35 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 600 €

Norbert Šmondrk – Kto z koho

800

2022 | Tavené sklo | 19 × 19 × 15 cm
Hodnota diela: 2 000 €

3 000

2023 | Digitálna tlač na papieri, diptych, rámované | 70 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 4 000 €

Rudolf Sikora – Grafy a Topografia

1 100

1969 | ofsetová tlač na papieri 59/70, rámované | 69 × 49 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 500 €

Rudolf Sikora – Posolstvo? (Pulzar CP 1919…) IV.

1 500

1979 – 1985 | serigrafia 11/50, rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 2 000 €

Svetlana Fialová – Zo série: Malé spúšte

500

2019 | kombinovaná technika na papieri, rámované | 65 × 50 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 600 €