Adam Šakový – Clay 2

Aktuálna cena

1 210 

2021 | Olej a akryl na plátne | 50 × 40 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 600 €

Ďalšie diela

Adam Šakový – Clay 2

Aktuálna cena

1 210 

2021 | Olej a akryl na plátne | 50 × 40 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 600 €

Adam Šakový – Clay 3

Aktuálna cena

1 210 

2021 | Olej a akryl na plátne | 50 × 40 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 600 €

Andrea Bartošová – Golden Hermes

Aktuálna cena

1 320 

2021 | Akryl na plátne | 80 × 60 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 700 €

Andrea Bartošová – Pan

Aktuálna cena

1 320 

2022 | Tuš a akryl na plátne | 80 × 60 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 700 €

Andrea Bartošová – Selene

Aktuálna cena

1 320 

2021 | Akryl na plátne | 80 × 60 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 700 €

Andrej Augustín – Eva

Aktuálna cena

220 

2019 | maľovaný keramický tanier | ⌀ 34 cm
Hodnota diela: 300 €

Denisa Slavkovská – A bit

Aktuálna cena

1 430 

2021 | Akryl na plátne | 85 × 95 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 500 €

Ester Sabik – Fragile Body

Aktuálna cena

440 

2017 | analógová fotografia, Fine Art Print, rámované | 43,5 × 43,5 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 800 €

Fero Guldan – Stela I.

Aktuálna cena

110 

2018 | patinová autorská asambláž | 18 x 18 x 10 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 200 €

Igor Ondruš – Malá Salma

Aktuálna cena

770 

2006 – 2021 | olej na plátne | 75 × 59 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 000 €

Ján Hrčka – Nočný motýľ

Aktuálna cena

1 100 

2019 | Kombinovaná technika na plátne | 50 × 70 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 100 €

Ján Kekeli – Zo série: Plávajúca podlaha

Aktuálna cena

605 

2021 | Fine Art Print edícia 1/5, rámované | 60 × 49,5 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 850 €

Ján Vasilko – Súčiastka 5

Aktuálna cena

2 750 

2008 | Akryl na plátne | 140 × 100 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 000 €

Jana Farmanová – Bez názvu

Aktuálna cena

3 300 

2017 | Olej na plátne | 60 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 400 €

Jana Farmanová – Stretnutie (zo 17. storočia)

Aktuálna cena

2 530 

2022 | Olej na plátne | 50 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 2 800 €

Jarmila Sabová Džuppová – Šípka čiluje

Aktuálna cena

2 704 

2023 | Olej a pastel na sololite | 103,5 × 139,5 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 2 904 €

Kata Sedlak – Twins

Aktuálna cena

385 

2014 | fotografia, digitálna tlač | prvý výtlačok | 100 x 150 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 500 €

Katarína Janečková Walshe – TX

Aktuálna cena

880 

2017 | linoryt a tuš na papieri, rámované | 35,5 × 28 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 1 200 €

Kristína Mésároš – Take Me to the Deepness

Aktuálna cena

2 200 

2023 | Akryl na plátne | 90 × 100 cm
Hodnota diela: 2 450 €

Lucia Fabová – Be Water / Buď voda

Aktuálna cena

440 

2020 | maľba, akryl na 3D plátne | 35 x 40 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 650 €

Lucia Fabová – PHEROMONES/ Jedinečný osobný parfém, n.11

Aktuálna cena

165 

2021 | akryl na plátne, autorská technika, rámované | 30 × 21 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 250 €

Marek Ormandík – Mikuláš ratuje trpaslíka

Aktuálna cena

3 666 

2022 | Akryl na plátne | 100 × 90 cm | Signovanie vpravo dole a vzadu
Hodnota diela: 4 444 €

Marius Bartoň – Letní ľudia

Aktuálna cena

660 

2020 | Fine Art Photography vyhotovená na ILFORD GALERIE Prestige 220 gsm | 60 x 80 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1.500 €

Martin Derner – OMG – Z cyklu: Typografia

Aktuálna cena

880 

2019 | Objektová koláž, knižný papier na dreve | 3× 33,5 × 13 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 500 €

Martin Derner – Skica VI.

Aktuálna cena

880 

2021 | Akryl na dreve | 79 × 55,5 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 000 €

Martin Ševčovič – SONDA

Aktuálna cena

330 

2019 | tlač z výšky (akvatinta, mezzotinta, suchá ihla, lept a autorskými technikami) E.A. | 100 x 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 500 €

Martin Ševčovič – Z cyklu: Explikujú Interpretáciu

Aktuálna cena

275 

2021 | tlač z výšky (autorská technika) E.A., rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 400 €

Martin Ševčovič – Z cyklu: Explikujú Interpretáciu

Aktuálna cena

275 

2021 | tlač z výšky (autorská technika) E.A., rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 400 €

Matej Fabian – Observer

Aktuálna cena

770 

2021 | akryl na plátne | 40 × 50 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 400 €

Matej Fabian – Slovak Gothic

Aktuálna cena

770 

2015 | farebný linoryt na papieri 4/9 | 70 x 100 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 900 €

Michal Czinege – Last Glimpse of Sun

Aktuálna cena

572 

2019 | olej na plátne | 45 × 35 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 600 €

Norbert Šmondrk – Kto z koho

Aktuálna cena

880 

2022 | Tavené sklo | 19 × 19 × 15 cm
Hodnota diela: 2 000 €

Norbert Šmondrk – Teopeci

Aktuálna cena

200 

2014 | porcelánová čajová súprava
Hodnota diela: 400 €

Rudolf Sikora – Eugénia – Sen (Hypnagogická halucinácia) 1/5 – Z cyklu: Treťotriedna civilizácia

Aktuálna cena

3 300 

2023 | Digitálna tlač na papieri, diptych, rámované | 70 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 4 000 €

Rudolf Sikora – Grafy a Topografia

Aktuálna cena

1 210 

1969 | ofsetová tlač na papieri 59/70, rámované | 69 × 49 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 500 €

Rudolf Sikora – Posolstvo? (Pulzar CP 1919…) IV.

Aktuálna cena

1 650 

1979 – 1985 | serigrafia 11/50, rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 2 000 €

Svetlana Fialová – Zo série: Malé spúšte

Aktuálna cena

550 

2019 | kombinovaná technika na papieri, rámované | 65 × 50 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 600 €

#charitativnyaukcnysalon #chasappa #investovatdoumeniajein #žijempreumenie #idemzgalerie
© 2023 | Asociácia pomoci postihnutým – APPA. Všetky práva vyhradené. Developed by eduardjanosik.com