Peter Kľúčik – Alica v ríši divov

Cena

500 

1980 | Lept E.A. | 62 × 45 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Ďalšie diela

Andrej Augustín – Eva

Aktuálna cena

200 

2019 | maľovaný keramický tanier | ⌀ 34 cm
Hodnota diela: 300 €

Denisa Slavkovská – A bit

Aktuálna cena

1 300 

2021 | Akryl na plátne | 85 × 95 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 500 €

Fero Guldan – Stela I.

Aktuálna cena

100 

2018 | patinová autorská asambláž | 18 x 18 x 10 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 200 €

Igor Ondruš – Malá Salma

Aktuálna cena

700 

2006 – 2021 | olej na plátne | 75 × 59 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 000 €

Ján Vasilko – Súčiastka 5

Aktuálna cena

2 500 

2008 | Akryl na plátne | 140 × 100 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 000 €

Jarmila Sabová Džuppová – Šípka čiluje

Aktuálna cena

2 704 

2023 | Olej a pastel na sololite | 103,5 × 139,5 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 2 904 €

Kata Sedlak – Twins

Aktuálna cena

350 

2014 | fotografia, digitálna tlač | prvý výtlačok | 100 x 150 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 500 €

Katarína Janečková Walshe – TX

Aktuálna cena

800 

2017 | linoryt a tuš na papieri, rámované | 35,5 × 28 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 1 200 €

Lucia Fabová – Be Water / Buď voda

Aktuálna cena

400 

2020 | maľba, akryl na 3D plátne | 35 x 40 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 650 €

Lucia Fabová – PHEROMONES/ Jedinečný osobný parfém, n.11

Aktuálna cena

150 

2021 | akryl na plátne, autorská technika, rámované | 30 × 21 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 250 €

Marek Ormandík – Mikuláš ratuje trpaslíka

Aktuálna cena

3 333 

2022 | Akryl na plátne | 100 × 90 cm | Signovanie vpravo dole a vzadu
Hodnota diela: 4 444 €

Marius Bartoň – Letní ľudia

Aktuálna cena

600 

2020 | Fine Art Photography vyhotovená na ILFORD GALERIE Prestige 220 gsm | 60 x 80 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1.500 €

Martin Derner – OMG – Z cyklu: Typografia

Aktuálna cena

800 

2019 | Objektová koláž, knižný papier na dreve | 3× 33,5 × 13 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 500 €

Martin Derner – Skica VI.

Aktuálna cena

800 

2021 | Akryl na dreve | 79 × 55,5 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 000 €

Martin Ševčovič – SONDA

Aktuálna cena

300 

2019 | tlač z výšky (akvatinta, mezzotinta, suchá ihla, lept a autorskými technikami) E.A. | 100 x 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 500 €

Martin Ševčovič – Z cyklu: Explikujú Interpretáciu

Aktuálna cena

250 

2021 | tlač z výšky (autorská technika) E.A., rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 400 €

Martin Ševčovič – Z cyklu: Explikujú Interpretáciu

Aktuálna cena

250 

2021 | tlač z výšky (autorská technika) E.A., rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 400 €

Matej Fabian – Slovak Gothic

Aktuálna cena

700 

2015 | farebný linoryt na papieri 4/9 | 70 x 100 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 900 €

Michal Czinege – Last Glimpse of Sun

Aktuálna cena

520 

2019 | olej na plátne | 45 × 35 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 600 €

Norbert Šmondrk – Kto z koho

Aktuálna cena

800 

2022 | Tavené sklo | 19 × 19 × 15 cm
Hodnota diela: 2 000 €

Peter Kľúčik - Alica v ríši divov

Peter Kľúčik – Alica v ríši divov

Aktuálna cena

500 

1980 | Lept E.A. | 62 × 45 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Peter Kľúčik - Mapa sveta II

Peter Kľúčik – Mapa sveta II

Aktuálna cena

500 

2014 | Lept E.A. | 45 × 61 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Peter Kľúčik - New York

Peter Kľúčik – New York

Aktuálna cena

500 

1993 | Lept E.A. | 45 × 61 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Peter Kľúčik - Pitoreskný pes

Peter Kľúčik – Pitoreskný pes

Aktuálna cena

500 

1996 | Lept E.A. | 45 × 61 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Peter Kľúčik - Semiradin pes

Peter Kľúčik – Semiradin pes

Aktuálna cena

500 

1996 | Lept E.A. | 47,5 × 65 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Peter Kľúčik - Tauromachia III

Peter Kľúčik – Tauromachia III

Aktuálna cena

500 

1993 | Lept E.A. | 46 × 64,5 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Rudolf Sikora – Eugénia – Sen (Hypnagogická halucinácia) 1/5 – Z cyklu: Treťotriedna civilizácia

Aktuálna cena

3 000 

2023 | Digitálna tlač na papieri, diptych, rámované | 70 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 4 000 €

Rudolf Sikora – Grafy a Topografia

Aktuálna cena

1 100 

1969 | ofsetová tlač na papieri 59/70, rámované | 69 × 49 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 500 €

Rudolf Sikora – Posolstvo? (Pulzar CP 1919…) IV.

Aktuálna cena

1 500 

1979 – 1985 | serigrafia 11/50, rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 2 000 €

Svetlana Fialová – Zo série: Malé spúšte

Aktuálna cena

500 

2019 | kombinovaná technika na papieri, rámované | 65 × 50 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 600 €

#charitativnyaukcnysalon #chasappa #investovatdoumeniajein #žijempreumenie #idemzgalerie
© 2023 | Asociácia pomoci postihnutým – APPA. Všetky práva vyhradené. Developed by eduardjanosik.com