Ponuka diel

Peter Kľúčik - Dielo Tauromachia III

Peter Kľúčik – Tauromachia III

500 

1993 | Lept E.A. | 46 × 64,5 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Peter Kľúčik a jeho dielo Semiradin pes

Peter Kľúčik – Semiradin pes

500 

1996 | Lept E.A. | 47,5 × 65 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Maliar Peter Kľúčik a jeho dielo Pitoreskný pes

Peter Kľúčik – Pitoreskný pes

500 

1996 | Lept E.A. | 45 × 61 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Slovenský umelec Peter Kľúčik a jeho dielo New York

Peter Kľúčik – New York

500 

1993 | Lept E.A. | 45 × 61 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Slovenský autor Peter Kľúčik a jeho dielo Mapa sveta II

Peter Kľúčik – Mapa sveta II

500 

2014 | Lept E.A. | 45 × 61 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Slovenský maliar Peter Kľúčik a jeho dielo Alica v ríši divov

Peter Kľúčik – Alica v ríši divov

500 

1980 | Lept E.A. | 62 × 45 cm | Signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 900 €

Umelec Ján Vasilko a jeho dielo Súčiastka 5, Charitatívny aukčný salón

Ján Vasilko – Súčiastka 5

2 500 

2008 | Akryl na plátne | 140 × 100 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 000 €

Rudolf Sikora - Eugénia - Sen (Hypnagogická halucinácia) 1/5 - Z cyklu: Treťotriedna civilizácia, Charitatívny aukčný salón

Rudolf Sikora – Eugénia – Sen (Hypnagogická halucinácia) 1/5 – Z cyklu: Treťotriedna civilizácia

3 000 

2023 | Digitálna tlač na papieri, diptych, rámované | 70 × 50 cm | Signovanie vzadu
Hodnota diela: 4 000 €

Umelec Norbert Šmondrk a jeho dielo Kto z koho, Charitatívny aukčný salón

Norbert Šmondrk – Kto z koho

800 

2022 | Tavené sklo | 19 × 19 × 15 cm
Hodnota diela: 2 000 €

Martin Ševčovič a jeho dielo SONDA, Charitatívny aukčný salón

Martin Ševčovič – SONDA

300 

2019 | tlač z výšky (akvatinta, mezzotinta, suchá ihla, lept a autorskými technikami) E.A. | 100 x 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 500 €

Slovenská umelkyňa Lucia Fabová a jej dielo Be Water/Buď voda v ponuke Charitatívneho aukčného salóna

Lucia Fabová – Be Water / Buď voda

400 

2020 | maľba, akryl na 3D plátne | 35 x 40 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 650 €

Marius Bartoň a jeho dielo Letní ľudia v ponuke Charitatívneho aukčného salóna

Marius Bartoň – Letní ľudia

600 

2020 | Fine Art Photography vyhotovená na ILFORD GALERIE Prestige 220 gsm | 60 x 80 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1.500 €

Fotografka Kata Sedlak a jej dielo Twins, Charitatívny aukčný salón

Kata Sedlak – Twins

350 

2014 | fotografia, digitálna tlač | prvý výtlačok | 100 x 150 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 500 €

Umelec Fero Guldan a jeho dielo Stela I. v ponuke Charitatívneho aukčného salóna

Fero Guldan – Stela I.

100 

2018 | patinová autorská asambláž | 18 x 18 x 10 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 200 €

Umelec Matej Fabian a jeho dielo Slovak Gothic, Charitatívny aukčný salón

Matej Fabian – Slovak Gothic

700 

2015 | farebný linoryt na papieri 4/9 | 70 x 100 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 900 €

Slovenský umelec Rudolf Sikora a jeho dielo Grafy a Topografia, Charitatívny aukčný salón

Rudolf Sikora – Grafy a Topografia

1 100 

1969 | ofsetová tlač na papieri 59/70, rámované | 69 × 49 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 500 €

Slovenský umelec Rudolf Sikora a jeho dielo Posolstvo v ponuke Charitatívneho aukčného salóna

Rudolf Sikora – Posolstvo? (Pulzar CP 1919…) IV.

1 500 

1979 – 1985 | serigrafia 11/50, rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 2 000 €

Slovenská umelkyňa Katarína Janečková Walshe a jej dielo TX, Charitatívny aukčný salón

Katarína Janečková Walshe – TX

800 

2017 | linoryt a tuš na papieri, rámované | 35,5 × 28 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 1 200 €

Slovenská umelkyňa Svetlana Fialová a jej dielo Zo série: Malé spúšte, Charitatívny aukčný salón

Svetlana Fialová – Zo série: Malé spúšte

500 

2019 | kombinovaná technika na papieri, rámované | 65 × 50 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 600 €

Slovenský umelec Igor Ondruš a jeho dielo Malá Salma, Charitatívny aukčný salón

Igor Ondruš – Malá Salma

700 

2006 – 2021 | olej na plátne | 75 × 59 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 000 €

Umelec Michal Czinege a jeho dielo Last Glimpse, Charitatívny aukčný salón

Michal Czinege – Last Glimpse of Sun

520 

2019 | olej na plátne | 45 × 35 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 600 €

Slovenská umelkyňa Lucia Fabová a jej dielo PHEROMONES, Charitatívny aukčný salón

Lucia Fabová – PHEROMONES/ Jedinečný osobný parfém, n.11

150 

2021 | akryl na plátne, autorská technika, rámované | 30 × 21 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 250 €

Slovenský umelec Andrej Augustín a jeho dielo Eva, Charitatívny aukčný salón

Andrej Augustín – Eva

200 

2019 | maľovaný keramický tanier | ⌀ 34 cm
Hodnota diela: 300 €

Slovenský umelec Martin Ševčovič a jeho dielo Z cyklu: Explikujú Interpretáciu, Charitatívny aukčný salón

Martin Ševčovič – Z cyklu: Explikujú Interpretáciu

250 

2021 | tlač z výšky (autorská technika) E.A., rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 400 €

Slovenský umelec Martin Ševčovič a jeho dielo Z cyklu: Explikujú Interpretáciu, Charitatívny aukčný salón

Martin Ševčovič – Z cyklu: Explikujú Interpretáciu

250 

2021 | tlač z výšky (autorská technika) E.A., rámované | 100 × 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 400 €

#charitativnyaukcnysalon #chasappa #investovatdoumeniajein #žijempreumenie #idemzgalerie
© 2023 | Asociácia pomoci postihnutým – APPA. Všetky práva vyhradené. Developed by eduardjanosik.com