Online aukcia
začína o
Výstava
diel
Aukcia diel
Charitatívny aukčný salón spája umenie a charitu. Vďaka peknej myšlienke a cielenej pomoci venujú autori výtvarné diela na dobročinný účel. Výťažok z dražby je použitý ako finančná pomoc pre ľudí s telesným znevýhodnením. Projekt realizujeme v spolupráci s Nadáciou TA3 a Aukčnou spoločnosťou SOGA.
Pripravujeme 14. ročník aukcie súčasného umenia. Aukciu pravidelne podporujú poprední slovenskí výtvarníci. Investovanie do výtvarného umenia sa stáva čoraz populárnejším. Priaznivci výtvarného umenia tak môžu získať nielen hodnotné dielo, ale aj pomôcť ľuďom v neľahkej životnej situácii.
Záujemcovia môžu dražiť počas celého týždňa. Online aukcia sa začína aj končí o 18.00 hod. Pokračovaním bude živá aukcia v UMELKE.
Projekt pozostáva z výstavy diel a charitatívnej aukcie. Katalóg s ponukou diel bude k dispozícii začiatkom novembra. Aktuálne informácie zdieľame cez sociálne siete.
2012 | sprej a kombinovaná technika na doske | 120 x 90 cm | signovanie vľavo dole
Dielo venovala darom White & Weiss Gallery.
Hodnota diela: 3 000 €
1979-1985 | serigrafia 11/50, rámované | 100 x 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 2 000 €
2022 | akryl na plátne | 35 x 40 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 950 €
Hodnota diela: 950 €
2023 | vajíčková tempera na sololite, suchý pastel, rámované | 57 x 105 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 210 €
90. roky | akryl na papieri, rámované | 34,5 x 49 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 800 €
2022 | akvarel a ceruza na papieri, rámované | 70 x 50 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 300 €
2023 | farebná litografia 58/80, rámované | 60,5 x 47 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 250 €
2023 | patinová autorská asambláž | 19 x 10 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 100 €
2023 | patinová autorská asambláž | 16,5 x 10 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 100 €
2024 | patinová autorská asambláž | 23 x 26 cm | signovanie vľavo dole
Hodnota diela: 300 €
2024 | patinová autorská asambláž | 24,5 x 26 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 300 €
2024 | patinová autorská asambláž, plátno | 79,5 x 49,5 cm | signovanie v strede dole
Hodnota diela: 600 €
2019 | maľba a koláž na papieri, rámované | 48 x 48 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 000 €
2024 | smalt, meď, sklo, drevo | 25 x 16 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 400 €
2024 | smalt, sklo, rámované | 28 x 23 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 400 €
2023 | náhrdelník z perál | signovanie
Hodnota diela: 600 €
2024 | akryl na jutovine | 40 x 50 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 800 €
2021 | akryl na preglejke, rámované | 37 x 57 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 050 €
2022 | akryl na papieri, rámované | 59,4 x 42 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 400 €
2014 | objektová koláž, knižný papier na dreve, rámované | 45 x 32 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 200 €
2023 | objektová koláž, knižný papier na dreve, rámované | 44,5 x 32,5 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 000 €
2020 | kombinovaná technika na plátne, rámované | 70 x 100 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 2 400 €
2018 | fotografia, rámované | 100 x 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 2 500 €
2022 | akryl na doske | 34 x 43 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 600 €
2020 | kombinovaná technika, bronz, sklo, zlato, rámované | 42,5 x 32,5 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 700 €
2022-2023 | akvarel a tuš na ryžovom papieri, rámované | 30 x 20 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 500 €
Hodnota diela: 1 500 €
Hodnota diela: 1 500 €
2024 | akryl na plátne, maľba handrami | 100 x 80 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 300 €
2008 | farebný drevoryt 19/30, rámované | 107 x 75 cm | signovanie v strede dole
Dielo venoval darom Art Invest.
Hodnota diela: 1 900 €
Hodnota diela: 1 900 €
2019 | olej na plátne | 40 x 35 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 800 €
2019 | fúkané sklo | 38 x 25 cm | bez signovania
Hodnota diela: 1 200 €
2022 | tuš na plátne | 50 x 40 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 000 €
2018 | lept E.A. 59/100, rámované | 33 x 22,5 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 200 €
2008 | lept E.A. 21/100, rámované | 45 x 30 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 250 €
2024 | tuš na papieri, rámované | 75,5 x 57 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 600 €
2023 | olej na plátne | 50 x 50 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 000 €
2018 | akryl a fotografia na kape, rámované | 20 x 29,5 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 700 €
2018 | Fine Art print, kašírovaný na dibond | 50 x 40 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 500 €
2024 | tlač z výšky (sútlač viacerých hliníkových matríc), E.A., rámované | 100 x 70 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 650 €
Hodnota diela: 650 €
2024 | akvarel na papieri, rámované | 19 x 24,5 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 490 €
2024 | objekt, slepačie vajce znečistené smogom, rámované | 54 x 24 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 2 500 €
2024 | akryl na plátne | 70 x 43 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 3 000 €
2023 | farebná litografia 181/187, rámované | 29,5 x 21 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 250 €
2023 | farebná litografia 175/187, rámované | 29,5 x 21 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 250 €
2019 | olej a akryl na plátne | 40 x 40 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 700 €
Hodnota diela: 1 700 €
2024 | lept E.A. 13/100, rámované | 47 x 64,5 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 600 €
2024 | lept E.A. 20/100, rámované | 47 x 64 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 600 €
2023 | kolorovaný lept, akvarel, autorský výtlačok E.A., rámované | 50 x 59,5 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 600 €
2024 | plátno, akryl, olej | 70 x 50 cm | signovanie v strede dole
Hodnota diela: 3 333 €
2023 | akryl na plátne | ø 20 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 200 €
2023 | akryl na plátne | 30 x 20 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 900 €
2022 | gvaš na papieri, rámované | 64,5 x 50 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 2 000 €
2021 | kresba fixou, papier, rámované | 21 x 50 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 200 €
2022 | uhlík a olejový pastel na preglejke | 30 x 21 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 600 €
2020 | akryl a pastel na plátne | 62 x 62 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 300 €
2023 | mixed media na plátne, rámované | 77 x 61 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 920 €
2024 | akryl na plátne a kartóne | ø 30 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 1 000 €
2022 | olej na plátne | 40 x 50 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 1 600 €
2022 | akryl na plátne | 76 x 61 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 8 400 €
1968 | tuš na papieri, rámované | 66 x 90 cm | signovanie vpravo dole
Hodnota diela: 2 000 €
2024 | akryl na plátne, rámované | 50 x 40 cm | signovanie vzadu
Hodnota diela: 5 000 €
Asociácia pomoci postihnutým – APPA
Krajinská cesta 32, 921 01 Piešťany
Fakturačné údaje
Na medzi 2/a, 831 06 Bratislava
IČO: 42 173 809 | DIČ: 202 306 9620
IČ DPH: SK2023069620
IBAN: SK98 1100 0000 0029 2982 6898
BIC: TATRSKBX
Ing. Jana Šimová
koordinátor projektu
E-mail: simova@appa.sk
Tel.: +421 907 298 133