Ponuka diel
jesennej aukcie

Investovať do umenia je IN.

Online aukcia
začína o

Výstava
diel

22. - 28. november 2024
Galéria UMELKA / Bratislava

Aukcia diel

28. november 2024
Galéria UMELKA / Bratislava

charitatívny
aukčný
salón

Investovať do umenia je IN.

#
žijem
pre
umenie

NOVINKA

Tričko a taška

Nájdete v našom e-shope

#
žijem
pre
umenie

NOVINKA

Hrnčeky a magnetky

Nájdete iba v našom e-shope

#
žijem
pre
umenie

SSU 2025 - Kalendár
NOVINKA

Slovenské súčasné umenie 2025

Kalendár nájdete iba v našom e-shope

Charitatívny aukčný salón

14. ročník

Charitatívny aukčný salón spája umenie a charitu. Vďaka peknej myšlienke a cielenej pomoci venujú autori výtvarné diela na dobročinný účel. Výťažok z dražby je použitý ako finančná pomoc pre ľudí s telesným znevýhodnením. Projekt realizujeme v spolupráci s Nadáciou TA3 a Aukčnou spoločnosťou SOGA.

Aukcia

28. november 2024
UMELKA, Dostojevského rad 2
Bratislava

Pripravujeme 14. ročník aukcie súčasného umenia. Aukciu pravidelne podporujú poprední slovenskí výtvarníci. Investovanie do výtvarného umenia sa stáva čoraz populárnejším. Priaznivci výtvarného umenia tak môžu získať nielen hodnotné dielo, ale aj pomôcť ľuďom v neľahkej životnej situácii.

Online aukcia

22. - 27. november 2024

Záujemcovia môžu dražiť počas celého týždňa. Online aukcia sa začína aj končí o 18.00 hod. Pokračovaním bude živá aukcia v UMELKE.

Výstava diel

22. - 28. november 2024
Galéria UMELKA
Bratislava

Projekt pozostáva z výstavy diel a charitatívnej aukcie. Katalóg s ponukou diel bude k dispozícii začiatkom novembra. Aktuálne informácie zdieľame cez sociálne siete.

Ponuka diel

Erik Binder - Snehuliak

1 – Erik Binder – Snehuliak

Vyvolávacia cena: 1 800

2012 | sprej a kombinovaná technika na doske | 120 x 90 cm | signovanie vľavo dole
Dielo venovala darom White & Weiss Gallery.

Hodnota diela: 3 000 €

Rudolf Sikora - Posolsvto

2 – Rudolf Sikora – Posolstvo? (Pulzar CP 1919…) IV.

Vyvolávacia cena: 1 200

1979-1985 | serigrafia 11/50, rámované | 100 x 70 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 2 000 €

Ivan Csudai - In the Light III

3 – Ivan Csudai – In the Light III.

Vyvolávacia cena: 650

2022 | akryl na plátne | 35 x 40 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 950 €

Ivan Csudai - In the Light V

4 – Ivan Csudai – In the Light V.

Vyvolávacia cena: 650

Hodnota diela: 950 €

Jarmila Sabová Džupová - Válov na ovos

5 – Jarmila Sabová Džuppová – Válov na ovos (kvetináč pred Michalskou koniarňou)

Vyvolávacia cena: 1 100

2023 | vajíčková tempera na sololite, suchý pastel, rámované | 57 x 105 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 210 €

Miroslav Cipár - Definícia

6 – Miroslav Cipár – Definícia

Vyvolávacia cena: 300

90. roky | akryl na papieri, rámované | 34,5 x 49 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 800 €

Monika Pascoe Mikyšková - Bez názvu

7 – Monika Pascoe Mikyšková – Bez názvu

Vyvolávacia cena: 1 150

2022 | akvarel a ceruza na papieri, rámované | 70 x 50 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 1 300 €

Andrej Augustín - Včelia kráľovná

8 – Andrej Augustín – Včelia kráľovná

Vyvolávacia cena: 150

2023 | farebná litografia 58/80, rámované | 60,5 x 47 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 250 €

Fero Guldan - Obrazy z podzemia I

9 – Fero Guldan – Obrazy z podzemia I.

Vyvolávacia cena: 50

2023 | patinová autorská asambláž | 19 x 10 cm | signovanie vľavo dole

Hodnota diela: 100 €

Fero Guldan - Obrazy z podzemia II

10 – Fero Guldan – Obrazy z podzemia II.

Vyvolávacia cena: 50

2023 | patinová autorská asambláž | 16,5 x 10 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 100 €

Fero Guldan - Obrazy z podzemia III

11 – Fero Guldan – Obrazy z podzemia III.

Vyvolávacia cena: 200

2024 | patinová autorská asambláž | 23 x 26 cm | signovanie vľavo dole

Hodnota diela: 300 €

Fero Guldan - Obrazy z podzemia IV

12 – Fero Guldan – Obrazy z podzemia IV.

Vyvolávacia cena: 200

2024 | patinová autorská asambláž | 24,5 x 26 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 300 €

Fero Guldan - Obrazy z podzemia V

13 – Fero Guldan – Obrazy z podzemia V.

Vyvolávacia cena: 300

2024 | patinová autorská asambláž, plátno | 79,5 x 49,5 cm | signovanie v strede dole

Hodnota diela: 600 €

Lucia Tallová - Burn out

14 – Lucia Tallová – Burn Out

Vyvolávacia cena: 1 600

2019 | maľba a koláž na papieri, rámované | 48 x 48 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 3 000 €

Ľuba Suchalová Harichová - Zamyslený malý princ

15 – Ľuba Suchalová Harichová – Zamyslený Malý Princ

Vyvolávacia cena: 150

2024 | smalt, meď, sklo, drevo | 25 x 16 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 400 €

Ľuba Suchalová Harichová - A deň je zase krásny

16 – Ľuba Suchalová Harichová – A deň je zase krásny

Vyvolávacia cena: 150

2024 | smalt, sklo, rámované | 28 x 23 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 400 €

Bibiana Hallová - Kúzlo perly

17 – Bibiana Hallová – Kúzlo perly

Vyvolávacia cena: 400

2023 | náhrdelník z perál | signovanie

Hodnota diela: 600 €

Ján Hrčka - Zlaté piesky

18 – Ján Hrčka – Zlaté piesky

Vyvolávacia cena: 650

2024 | akryl na jutovine | 40 x 50 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 800 €

Kristína Mésároš - Eclipse

19 – Kristína Mésároš – Zo série: Eclipse

Vyvolávacia cena: 900

2021 | akryl na preglejke, rámované | 37 x 57 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 050 €

Viliam Slaminka - Scars (Tough Guy)

20 – Viliam Slaminka – Scars (Tough Guy)

Vyvolávacia cena: 250

2022 | akryl na papieri, rámované | 59,4 x 42 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 400 €

Martin Derner - Mandala II

21 – Martin Derner – Mandala II.

Vyvolávacia cena: 900

2014 | objektová koláž, knižný papier na dreve, rámované | 45 x 32 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 200 €

Martin Derner - Typography project

22 – Martin Derner – Z cyklu: Typography Project – Typo R

Vyvolávacia cena: 700

2023 | objektová koláž, knižný papier na dreve, rámované | 44,5 x 32,5 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 000 €

Samuel Paučo - F105

23 – Samuel Paučo – F105., Z cyklu: Potopa

Vyvolávacia cena: 2 000

2020 | kombinovaná technika na plátne, rámované | 70 x 100 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 2 400 €

Fedor Nemec - Red Angel

24 – Fedor Nemec – Red Angel

Vyvolávacia cena: 1 100

2018 | fotografia, rámované | 100 x 70 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 2 500 €

Rastislav Trizma - Nočná záhrada

25 – Rastislav Trizma – Nočná záhrada

Vyvolávacia cena: 400

2022 | akryl na doske | 34 x 43 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 600 €

Veronika Lučeničová Gabčová - Jej náhrdelník

26 – Veronika Lučeničová Gabčová – Jej náhrdelník

Vyvolávacia cena: 350

2020 | kombinovaná technika, bronz, sklo, zlato, rámované | 42,5 x 32,5 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 700 €

Andrea Bartošová - Floating sea 1

27 – Andrea Bartošová – Floating Sea 1.

Vyvolávacia cena: 1 000

2022-2023 | akvarel a tuš na ryžovom papieri, rámované | 30 x 20 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 1 500 €

Andrea Bartošová - Floating sea 2

28 – Andrea Bartošová – Floating sea 2.

Vyvolávacia cena: 1 000

Hodnota diela: 1 500 €

Andrea Bartošová - Floating sea 4

29 – Andrea Bartošová – Floating Sea 4.

Vyvolávacia cena: 1 000

Hodnota diela: 1 500 €

Lucia Fabová - Medúza

30 – Lucia Fabová – Yellyfish

Vyvolávacia cena: 650

2024 | akryl na plátne, maľba handrami | 100 x 80 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 300 €

Jozef Jankovič - Červené ruky I

31 – Jozef Jankovič – Červené ruky I.

Vyvolávacia cena: 1 500

2008 | farebný drevoryt 19/30, rámované | 107 x 75 cm | signovanie v strede dole
Dielo venoval darom Art Invest.

Hodnota diela: 1 900 €

Jozef Jankovič - Červené ruky II

32 – Jozef Jankovič – Červené ruky II.

Vyvolávacia cena: 1 500

Hodnota diela: 1 900 €

Michal Czinege - Garden Skull

33 – Michal Czinege – Garden Skull

Vyvolávacia cena: 600

2019 | olej na plátne | 40 x 35 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 800 €

Norbert Šmondrk - HOSIP

34 – Norbert Šmondrk – HOSIP

Vyvolávacia cena: 500

2019 | fúkané sklo | 38 x 25 cm | bez signovania

Hodnota diela: 1 200 €

Patrícia Koyšová - Všetko neznáme vyzerá úžasne

35 – Patrícia Koyšová – Všetko neznáme vyzerá úžasne #5

Vyvolávacia cena: 800

2022 | tuš na plátne | 50 x 40 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 000 €

Jakub Kľúčik - Bratislava

36 – Jakub Kľúčik – Bratislava

Vyvolávacia cena: 120

2018 | lept E.A. 59/100, rámované | 33 x 22,5 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 200 €

Jakub Kľúčik - Mesiac a vzdušná panna

37 – Jakub Kľúčik – Mesiac a vzdušná panna

Vyvolávacia cena: 150

2008 | lept E.A. 21/100, rámované | 45 x 30 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 250 €

Jana Farmanová - Dobrý spánok

38 – Jana Farmanová – Dobrý spánok

Vyvolávacia cena: 1 000

2024 | tuš na papieri, rámované | 75,5 x 57 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 1 600 €

Jana Farmanová - Medzi

39 – Jana Farmanová – Medzi

Vyvolávacia cena: 1 800

2023 | olej na plátne | 50 x 50 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 3 000 €

Peter Cvik - Universal Time

40 – Peter Cvik – Universal Time

Vyvolávacia cena: 400

2018 | akryl a fotografia na kape, rámované | 20 x 29,5 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 700 €

Ester Sabik - Sea Spirit

41 – Ester Sabik – Sea Spirit, Z cyklu: ECOSYSTEM

Vyvolávacia cena: 1 000

2018 | Fine Art print, kašírovaný na dibond | 50 x 40 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 500 €

Martin Ševčovič - SONDA 1

42 – Martin Ševčovič – SONDA 40/B24

Vyvolávacia cena: 400

2024 | tlač z výšky (sútlač viacerých hliníkových matríc), E.A., rámované | 100 x 70 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 650 €

Martin Ševčovič - SONDA 2

43 – Martin Ševčovič – SONDA 4/B24

Vyvolávacia cena: 400

Hodnota diela: 650 €

Eva Činčalová - Silence

44 – Eva Činčalová – Silence

Vyvolávacia cena: 350

2024 | akvarel na papieri, rámované | 19 x 24,5 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 490 €

Ján Zelinka - Zatmenie

45 – Ján Zelinka – Zatmenie

Vyvolávacia cena: 1 500

2024 | objekt, slepačie vajce znečistené smogom, rámované | 54 x 24 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 2 500 €

Marek Ormandík - Ksicht

46 – Marek Ormandík – Ksicht

Vyvolávacia cena: 2 222

2024 | akryl na plátne | 70 x 43 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 3 000 €

Martin Augustín - Bez názvu I

47 – Martin Augustín – Bez názvu

Vyvolávacia cena: 200

2023 | farebná litografia 181/187, rámované | 29,5 x 21 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 250 €

Martin Augustín - Bez názvu II

48 – Martin Augustín – Bez názvu

Vyvolávacia cena: 200

2023 | farebná litografia 175/187, rámované | 29,5 x 21 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 250 €

Adam Šakový - Breza 1

49 – Adam Šakový – Breza 1

Vyvolávacia cena: 1 200

2019 | olej a akryl na plátne | 40 x 40 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 700 €

Adam Šakový - Breza 3

50 – Adam Šakový – Breza 3

Vyvolávacia cena: 1 200

Hodnota diela: 1 700 €

Peter Kľúčik - Stratený svet

51 – Peter Kľúčik – Stratený svet

Vyvolávacia cena: 300

2024 | lept E.A. 13/100, rámované | 47 x 64,5 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 600 €

Peter Kľúčik - Neznáma zem

52 – Peter Kľúčik – Neznáma zem

Vyvolávacia cena: 300

2024 | lept E.A. 20/100, rámované | 47 x 64 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 600 €

Boris Sirka - Futurism Now

53 – Boris Sirka – Futurism Now!

Vyvolávacia cena: 450

2023 | kolorovaný lept, akvarel, autorský výtlačok E.A., rámované | 50 x 59,5 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 600 €

Svetozár Ilavský - Aj tu bol Antonioni

54 – Svetozár Ilavský – Aj tu bol Antonioni

Vyvolávacia cena: 1 111

2024 | plátno, akryl, olej | 70 x 50 cm | signovanie v strede dole

Hodnota diela: 3 333 €

Matej Fabian - Levočská biela pani

55 – Matej Fabian – Levočská biela pani

Vyvolávacia cena: 700

2023 | akryl na plátne | ø 20 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 200 €

Matej Fabian - Funny Mushroom

56 – Matej Fabian – Funny Mushroom

Vyvolávacia cena: 500

2023 | akryl na plátne | 30 x 20 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 900 €

Ján Berger - Rám

57 – Ján Berger – Rám

Vyvolávacia cena: 1 000

2022 | gvaš na papieri, rámované | 64,5 x 50 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 2 000 €

Jaro Varga - Nevieme, že vieme

58 – Jaro Varga – Nevieme, že vieme

Vyvolávacia cena: 1 000

2021 | kresba fixou, papier, rámované | 21 x 50 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 200 €

Svetlana Fialová - Hypotetické situácie

59 – Svetlana Fialová – Zo série: Hypotetické situácie

Vyvolávacia cena: 500

2022 | uhlík a olejový pastel na preglejke | 30 x 21 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 600 €

Denisa Slavkovská - Bez názvu

60 – Denisa Slavkovská – Bez názvu

Vyvolávacia cena: 1 000

2020 | akryl a pastel na plátne | 62 x 62 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 300 €

Terro Abaffy - Pavilón K

61 – Tero Abaffy – Pavilón K

Vyvolávacia cena: 1 200

2023 | mixed media na plátne, rámované | 77 x 61 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 920 €

Dorota Sadovská - MadonaLactans

62 – Dorota Sadovská – Madonna Lactans (Dojčiaca Madona)

Vyvolávacia cena: 600

2024 | akryl na plátne a kartóne | ø 30 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 1 000 €

Robert Bielik - Vtáčie zátišie

63 – Robert Bielik – Vtáčie zátišie IX.

Vyvolávacia cena: 900

2022 | olej na plátne | 40 x 50 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 1 600 €

Katarína Janečková - Vida

64 – Katarína Janečková Walshe – Vida

Vyvolávacia cena: 6 200

2022 | akryl na plátne | 76 x 61 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 8 400 €

Milan Paštéka - Znamenie

65 – Milan Paštéka – Znamenie

Vyvolávacia cena: 1 500

1968 | tuš na papieri, rámované | 66 x 90 cm | signovanie vpravo dole

Hodnota diela: 2 000 €

Andrej Dúbravský - Fialový kohút

66 – Andrej Dúbravský – Fialový kohút trochu nasratý, lebo vonku je strašne teplo

Vyvolávacia cena: 4 000

2024 | akryl na plátne, rámované | 50 x 40 cm | signovanie vzadu

Hodnota diela: 5 000 €

Hlavní partneri